Technika

Výuka ve školách předmětu „TECHNIKA“

Vzdělávací instituce Školní dílny,z.s. poskytuje veškerou podporu základním školám při výuce předmětu Technika.

Máte ve škole dílnu, ale nemáte pedagogy, kteří by předmět Technika vyučovali?
Nemějte obavu, vše pro vás zařídíme. Pro základní školy zabezpečujeme „dílny na míru“ včetně dodávky projektů, materiálu a vyučujících. Pokud máte zájem a chcete si vyškolit svoje pedagogy, ani to není problém. Nabízíme DVPP akreditované MŠMT, které je možné hradit ze šablon, přímo u vás ve škole nebo v SOŠ Jarov.

Máte ve škole dílnu a nemáte čas vymýšlet projekty?
V našem portfoliu máme 80 projektů, které pro základní školy dodáváme na objednávku včetně materiálu a metodických listů. Na výběr jsou výrobky ze dřeva (masiv, HDF, MDF, OSB, překližka, dýha, sololit), kovu (plech, drát), plastu (HiPS, PET, plexisklo apod.), sklo (lacobel) /obklad/dlažba a další. Mimo jiné nabízíme i tematické projekty navazující na výukové celky, související s významnými svátky roku či s tematikou recyklace a životního prostředí.

Nemáte ve škole dílnu, a přes to byste chtěli předmět Technika vyučovat?
Ani to není problém. Vše přivezeme a pomocí skládacích stolků/ponků vytvoříme dílnu v kterékoliv učebně.

Techniku nevyučujete a měli byste zájem o řemeslný/polytechnický workshop?
Ozvěte se a vše pro vás připravíme.

V rámci volnočasových aktivit nabízíme pravidelné kroužky řemesel a kutilství na základních školách v Praze a Středočeském kraji. Velmi rádi kroužek zorganizujeme i na vaší škole, kde se mohou realizovat i vaši pedagogové. Více informací najdete na www.kutiljunior.cz